iné ovocné destiláty fruit distillery cooperation s.r.o.

Ponuka značky Fruit Distillery Cooperation s.r.o. v kategórii iné ovocné destiláty bola aktualizovaná a nenašli sme produkt zodpovedajúci vašim kritériám.
Môžete si však prezrieť úplnú ponuku fantastických zliav na vybrané produky.

Zobraziť všetky značky

Nové
BVD Jablkovica 45% 0,5l
Lahodná zamatová chuť doprevádzaná nádychom medu, je charakteristickým znakom našej jablkovice, vyrobenej z jednej z najstarších odrôd – Jonathan.
26,90 EUR
Nové
BVD Marhuľovica 45% 0,5l
Marhuľovica je svieži, letný 100% destilát, charakteristický svojou jemnou sladkastou vôňou čistého plodu, keďže všetky kúsky ovocia sa pred spracovaním ručne odkôstkujú.
26,90 EUR
Nové
BVD Pivovica 45% 0,5l
Destilát so sladového jačmeňa, z ktorého sa získa pivný kvas a destiluje sa klasickými technológiami. Kvalita piva sa prejavuje v plnej chuti s jemnými tónmi karamelu a sladkosti. Vo vôni je výrazná, ... Viac informácií
25,40 EUR
Nové
BVD Čerešňovica 45% 0,5l
Kultivovaný čerešňový destilát sa nesie v znamení aromatického ovocia a vyrovnanej chuti. Tento obľúbený nápoj má svojich predkov v alpských regiónoch, kde sa mu dodnes hovorí Kirchwasser.
26,90 EUR
Nové
Pravá Poctivá Broskyňovica 52% 0,7l
Tento osviežujúci destilát je vyrobený z dobre vyzretých a čerstvých broskýň a vyznačuje sa ich príjemnou a čistou arómou. Po tradičnom náročnom spôsobe pálenia broskýň, pod dohľadom našich skúsených ... Viac informácií
27,40 EUR
Nové
Pravá Poctivá Vínovica 52% 0,7l
Tento ušľachtilý destilát bol niekedy považovaný za všeholiek a prostriedok na predĺženie života. Jeho intenzívna hroznová vôňa v spojení s harmonickou chuťou nepochybne poteší vaše zmysly.
27,40 EUR
Nové
Pravá Poctivá Čerešňovica 45% 0,7l
Hlavným poznávacím znakom čerešňovice je nezameniteľná chuť a vôňa  čerstvých čerešní získaných z našich slovenských sadov a záhrad. Vychutnajte si tento vzácny a výnimočný destilát.
27,40 EUR
Nové
Pravá Poctivá Marhuľovica 52% 0,7l
Aromatická vôňa sladkých marhúľ je výraznou dominantou tohto tradičného destilátu, na ktorom si pochutí aj nežnejšie pohlavie. Vďaka vyrovnanej chuti a aromatickej sviežosti ho radíme medzi najušľacht... Viac informácií
27,40 EUR
Nové
Rudolf Jelínek Trnkovica Budík 0,2l 42%
Destilát vyrobený z divo rastúcich trniek. Na výrobu boli použité trnky, ktoré boli na kríkoch počas prvých mrazov.Dlhoročné skúsenosti vo výrobe alkoholu prispievajú k vysokej kvalite produktu.  
8,90 EUR
Nové
Rudolf Jelínek Jahodovica 0,2l 42%
Jahodovica je pálenka s vôňou jahodového kompótu, avšak mierne drsnejšej chuti. Vzniká pomalou destiláciou plodov raz plodiacej kráľovnej jahôd Senga Sengana. Čerstvé plody sa macerujú v liehu a vznik... Viac informácií
10,30 EUR
Nové
Rudolf Jelínek Čerešňovica Budík 42% 0,7l
Čerešňovica je destilát charakteristický svojou čerešňovou vôňou a hladkou chuťou, ktorá je sprevádzaná ľahkým tónom kôstok.
17,90 EUR
Nové
Domovina Marhuľovica 42% 0,7l
Pravý slovenský destilát z poctivo zozbieraných slovenských marhúľ. Destilát vonia po dozretých a šťavnatých marhuliach, dlhotrvajúca sladká chuť osloví široké publikum.Každý dúšok vám bude pripomínať... Viac informácií
24,90 EUR
Nové
Rudolf Jelínek Marhuľovica Budík 42% 0,7l
Marhuľový destilát, ktorý je veľmi dobre známy na Slovensku i v Čechách. Táto marhuľovica sa pripravuje trojstupňovou destilácia. V procese zrenia sú prítomné aj kôstky. Má číru farbu a excelentnú mar... Viac informácií
20,70 EUR
Nové
Vanapo Marhuľovica Pravá Makovická 52% 0,7l
18,70 EUR
Nové
Rudolf Jelínek Trnkovica Budík 42% 0,7l
Destilát vyrobený z divo rastúcich trniek. Na výrobu boli použité trnky, ktoré boli na kríkoch počas prvých mrazov.Dlhoročné skúsenosti vo výrobe alkoholu prispievajú k vysokej kvalite produktu.  
17,90 EUR
Hore